Masz jakieś pytania?

+48884 894 611

Pobierz CV

PDF or HTML

Adwords.

Kampania reklamowa z Google Adwords

Promocja w wyszukiwarkach internetowych to nie tylko pozycjonowanie. Również można wykorzystać w celu poprawy widoczności i popularności strony internetowej taką technikę jak Google Adwords. Z nią można  poprawić znaczne ruch na stronie i sprawić, że będzie ona lepiej rozpoznawalna w sieci – to czysty zysk!

Na czym polegają kampanie Adwords?

Kampanie internetowe Google Adwords polegają na wyświetlaniu w okienku wyszukiwarki internetowej i na współpracujących z wyszukiwarką serwisach spersonalizowanych reklam, które dopasowywane są indywidualnie do każdego internauty. To możliwe na podstawie analizy wpisywanych przez niego do wyszukiwarki słów, a także miejsc, które odwiedza użytkownik online. Gdy reklama jest dobrana, wówczas wzrasta szansa jej powodzenia.

Kampanie realizuje się na podstawie konkretnych fraz, tak jak w przypadku pozycjonowania. Reklama wymaga także zachęcających opisów, które spowodują, że użytkownicy będą klikali w nie i przenosili się na wskazaną stronę docelową (landing page).

Reklamy Adwords działają przede wszystkim, bazując na modelu PPC, czyli Pay Per Click. Ceny za kliknięcie nie są stałe, zależą one między innymi od tego, z jak konkurencyjną frazą ma się do czynienia, jaka ma być pozycja reklamy.

Dlaczego warto wybrać kampanię Adwords?

  • Możliwość planowania przebiegu kampanii
  • Ogromny zasięg – 98% internautów korzysta w Polsce z Google
  • Duża kontrola nad kosztami reklamy
  • Praktycznie natychmiastowe efekty
  • Brak konieczności ingerowania w treść i kod strony internetowej
  • Personalizacja reklamy

 

Fachowo zrealizowana kampania Adwords

W branży promocji w wyszukiwarkach posiadam duże doświadczenie i zajmuję się między innymi przygotowywaniem kompleksowo kampanii Google Adwords. Zapewniam profesjonalne wsparcie w tym zakresie. Stosuję korzystne techniki rozliczeń za wyniki kampanii reklamowych. Ze mną można uzyskać dużą skuteczność przy zachowaniu jednocześnie niskich kosztów. Realizuję reklamy Adwords według indywidualnego zapotrzebowania klientów. Zapraszam!