Masz jakieśœ pytania?

+48884 894 611

Pobierz CV

PDF or HTML

Tworzenie stron internetowych.

Strona WWW – twoja wizytówka w internecie

Strona internetowa to w XXI wieku podstawa w biznesie. Korzystamy z internetu po to, aby wyszukiwać w nim między innymi informacje dotyczące produktów, usług, marek i przedsiębiorstw. Prowadząc własną firmę, nie można przepuścić szansy na dotarcie do grupy internetowych klientów! Trzeba jednak pamiętać o tym, że tylko zachęcająco wyglądająca strona, która będzie przejrzysta, funkcjonalna i łatwa w obsłudze, pomoże w odniesieniu sukcesu.

Tworzenie stron internetowych

Aby stać się właścicielem własnej, profesjonalnej strony internetowej, konieczne jest na początku wybranie jej postaci. Strony WWW można projektować całkowicie od nowa, z wykorzystaniem nowej grafiki i layoutu, czyli struktury strony – rozmieszczenia na niej poszczególnych elementów, jak i korzystać można z gotowych szablonów, które wymagają jedynie wypełnienia treścią. Projektowanie stron od A do Z to wyższe koszty, wykonanie strony z szablonu to znacznie niższy nakład finansowy. W każdym z tych przypadków strona może być spersonalizowana, aby możliwie jak najlepiej wyrażać jej przekaz, w tym też ten marketingowy. W celu łatwiejszej obsługi strony przez właściciela można dokonać na nich wdrożenia systemów CMS – Systemów Zarządzania Treścią.

Profesjonalna strona to podstawa

Zajmuję się tworzeniem stron internetowych i w tym zakresie dostarczam moim klientom strony funkcjonalne, estetyczne i dopasowane indywidualnie. Moje wieloletnie doświadczenie to gwarancja sukcesu – przygotowuję strony nowoczesne, spełniające najnowsze standardy, zapewniające doskonałą prezentację oferty. Doskonale zdaję sobie sprawę z tego, że dzisiaj strona internetowa dla firmy to nieraz jej najlepsza wizytówka.

Zachęcam również do skorzystania z moich usług reklamowych, w tym z pozycjonowania oraz kampanii Google Adwords. Dzięki nim nowopowstała strona internetowa będzie mogła od razu być lepiej dostrzegalna w przestrzeni wirtualnej i zacznie wchodzić na nią wielu nowych użytkowników. Zaręczam przy tym atrakcyjne ceny usług dla moich klientów – zapraszam serdecznie!

Przykładowe strony internetowe, które ostatnio wykonałem (kliknij w logo aby zobaczyć stronę):