SZUKASZ FACHOWCA, KTÓRY POMOŻE CI W ROZWOJU BIZNESU DZIĘKI SKUTECZNEJ ANALITYCE W SYSTEMIE GOOGLE ANALYTICS 4? ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ!

Kim jestem?

Nazywam się Tomasz Barankiewicz.
Jestem marketerem internetowym specjalizującym się w tworzeniu skutecznych kampanii reklamowych
w sieciach płatnych Google, Facebook oraz Linkedin.

W branży marketingu internetowego działam od 17 lat.

W wyżej wymienionych sieciach efektywnie wydałem 7 mln złotych dostarczając rezultaty zarówno w postaci zwiększenia sprzedaży w sklepach internetowych jak również dostarczając wartościowe kontakty biznesowe dla biznesów B2B.

Specjalizuje się w tworzeniu skutecznych kampanii sprzedażowych dla e-commerce oraz kampanii lead generation.

Działam holistycznie. Dobierając strategię marketingu dla Twojej firmy patrzę szeroko na Twój biznes w Internecie. Nie skupiam się tylko na samym utworzeniu kampanii reklamowych.

Działam kompleksowo. Samodzielnie realizuję działania we wszystkich znanych sieciach reklamowych, świadczę usługi analityczne oraz konsultacje marketingowe.

Jestem nastawiony na rezultaty. Moje działania przynoszą realne wyniki biznesowe poprzez większą sprzedaż w sklepie lub więcej kontaktów biznesowych.

Dlaczego GA4 pomaga w podjęciu trafnych decyzji biznesowych?

Google Analytics 4 to zaawansowane narzędzie analityczne, które pozwala śledzić i analizować zachowania użytkowników na Twojej stronie internetowej. Dzięki jego funkcjom możesz uzyskać głębokie wglądy w to, jak użytkownicy wchodzą w interakcje z Twoją stroną, co pozwala na optymalizację działań marketingowych. Moje doświadczenie w pracy z Google Analytics 4 zapewnia, że dostarczane analizy będą wartościowe i precyzyjne.

Dzięki zaawansowanym funkcjom Google Analytics 4, Twoja firma zyska pełen wgląd w dane dotyczące zachowań użytkowników, co pozwoli na podejmowanie lepszych decyzji biznesowych.

Moje analizy pomogą Ci zidentyfikować kluczowe wskaźniki wydajności, optymalizować kampanie marketingowe i zwiększać efektywność działań. Współpracując ze mną, zyskasz pewność, że Twoje decyzje będą oparte na solidnych danych.

Dodatkowo, wdrażam najnowsze rozwiązania, takie jak Cookie Consent Mode V2, aby zapewnić zgodność z przepisami dotyczącymi prywatności.

Nie zwlekaj! Skontaktuj się ze mną już dziś, aby rozpocząć pracę nad analityką Google Analytics 4, która przyniesie realne korzyści dla Twojego biznesu.

Kliknij tutaj, aby umówić się na bezpłatną konsultację i dowiedzieć się, jak mogę pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów marketingowych.