CHCESZ ZWIĘKSZYĆ OBROTY W SKLEPIE INTERNETOWYM LUB ILOŚĆ KONTAKTÓW BIZNESOWYCH DZIĘKI KAMPANIOM FACEBOOK? ŚWIETNIE TRAFIŁEŚ!

Kim jestem?

Nazywam się Tomasz Barankiewicz.
Jestem marketerem internetowym specjalizującym się w tworzeniu skutecznych kampanii reklamowych
w sieciach płatnych Google, Facebook oraz Linkedin.

W branży marketingu internetowego działam od 17 lat.

W wyżej wymienionych sieciach efektywnie wydałem 7 mln złotych dostarczając rezultaty zarówno w postaci zwiększenia sprzedaży w sklepach internetowych jak również dostarczając wartościowe kontakty biznesowe dla biznesów B2B.

Specjalizuje się w tworzeniu skutecznych kampanii sprzedażowych dla e-commerce oraz kampanii lead generation.

Działam holistycznie. Dobierając strategię marketingu dla Twojej firmy patrzę szeroko na Twój biznes w Internecie. Nie skupiam się tylko na samym utworzeniu kampanii reklamowych.

Działam kompleksowo. Samodzielnie realizuję działania we wszystkich znanych sieciach reklamowych, świadczę usługi analityczne oraz konsultacje marketingowe.

Jestem nastawiony na rezultaty. Moje działania przynoszą realne wyniki biznesowe poprzez większą sprzedaż w sklepie lub więcej kontaktów biznesowych.

Kampanie Facebook Ads – dlaczego warto?

Facebook Ads oferuje niesamowite możliwości targetowania, które pozwalają dotrzeć do Twojej idealnej grupy odbiorców. Dzięki zaawansowanym narzędziom analitycznym i różnorodnym formatom reklam, Facebook Ads umożliwia tworzenie kampanii, które przyciągają uwagę i angażują użytkowników. Moje doświadczenie w pracy z Facebook Ads zapewnia, że Twoje kampanie będą nie tylko widoczne, ale i skuteczne.

Skutecznie zaplanowane i przeprowadzone kampanie Facebook Ads mogą znacząco zwiększyć zasięg Twojej marki oraz zaangażowanie użytkowników. Dzięki mojej wiedzy i doświadczeniu, Twoje kampanie będą precyzyjnie targetowane i optymalizowane pod kątem osiągnięcia najlepszych wyników. Współpracując ze mną, zyskasz pewność, że Twoje inwestycje w reklamy na Facebooku przyniosą maksymalne korzyści.

Nie zwlekaj! Skontaktuj się ze mną już dziś, aby rozpocząć pracę nad kampanią Facebook Ads, która przyniesie realne korzyści dla Twojego biznesu.

Kliknij tutaj, aby umówić się na bezpłatną konsultację i dowiedzieć się, jak mogę pomóc Ci w osiągnięciu Twoich celów marketingowych.